Fakts

17. června 2011 v 22:42 | © Aslien |  Fakts
» 01. NEJLEPŠÍ A NEJŠŤASTNĚJŠÍ DEN
24. Června 2010 na Havaji byla svatba dvou slavných herců, právě Megan Fox a Briana Austina Greena. V resortu Four Seasons se Megan stala vdanou paní. Obřad nebyl velký, kromě šesti hostů a novomanželů tam byla akorát horda bodygadů.

» 02. NEJVĚTŠÍ LÁSKA
V roce 2004 se Megan potkala poprvé s Brianem Austinem Greenem. Po dvou letech se pár zasnoubil, později zasnoubení zrušili. Dnes jsou opět spolu, a v uzavřeném manželství.

»03. NEJŽHAVĚJŠÍ SKANDÁL
Megan Fox se přiznala, že její milenkou byla jistá striptérka, jménem Nikita. Podle jejích slov se nejednalo o úlet, ale skutečný vztah. O jejím manželovi se už také mockrát spekulovalo, že se mu líbí i muži.

»04. NEJDRAŽŠÍ POKLAD
Když se Megan Fox vdala, dostala prsten, který nosí na prstěníčku levé ruky. Prsten je z bílého zlata s obrovkkým diamantem se smaragdovým brusem. Tento prsten stál 70 tisíc dolarů, neboli 1 400 000 miliónu korun.

»05. NĚJVĚTŠÍ CHYBA
Kvůli své "nevymáchané" puse přišla Megan Fox o roli v třetím pokračování úspěšné filmové série Transformers. Pomlouvala totiž jejího režiséra Michaela Baye, po premiéře ho nazvala Hitlerem a Napoleonem - s problémovou herečkou už štáb dál nechce spolupracovat. Ona sama prohlašuje, že v dalším díle robotí ságy už hrát stejně nechce.

»06. NĚJVĚTŠÍ TRAPAS
Nádherná herečka i přesto, jak je inteligentní a vychovaná, přiznala, že kradla v obchodě s Make-Upem. Byla postavena před soud a jako trest dostala balení vánočních dárků v obchodní domě, a to úplně zadarmo.

»07. NEJÚTLEJŠÍ PAS
I napříč tomu, že je Megan Fox uznává, jako žena nejlepšího těla to tvůrcům filmu vůbec nestačilo. Ve filmu Jonah Hex jí oblékli korzet, ve kterém by její pas stáhnut na neuvěřitelných 46 cm.

»08. NEJÚČINNĚJŠÍ DIETNÍ TRIK
Ikdyž je Megan Fox štíhlá, občas si dá nějakou sladkost v trochu větší dávce, ale vadí na ranní pročisťovací kůru z jablečného octa.

»09. NEJNELÁKAVĚJŠÍ SCÉNA
Ve filmu Jennifer's Body se krásná Megan změnila na nestvůru, kterou posednul Ďábel a stane se z ní bestie, požírající spolužáky. Ve scénách je dokonalá Megan změněna na odpornou zrůdu, které místo zubů vyskáčou tesáky a navíc k tomu musela hrát roztleskávačku.

»10. NEJVĚTŠÍ SOUPEŘKA
Angelina Jolie versus Megan Fox, tyto ankety se hodně často vyskytují na různých stránkách. Poslední dobou je Jolie spíše jako matka, a Megan Fox jako bohyně. Společně si šlapou na paty v médiích, ale v realitě jsou dobrými kamarádkami. Megan Fox o sobě ale nepochybuje a považuje se za nejvíc sexy ženu planety.

»11 NEJOBPÍBENĚJŠÍ SKUPINA
Mezi nejoblíbenější skupiny Megan Fox patří právě skupian Nirvana.

»12. NEJOBLÍBENĚJŠÍ HRAČKA
V médiích nepřátelé, v realitě kamarádky, právě nejoblíbenější herečkou Megan je právě Angelina Jolie.

»13. PŘÁTELÉ
Drž si přátele blízko, nepřátele jěště blíž, toto patří pro Megan Fox jako nejoblpíbenější motto. Avšak jejími dobrými přáteli jsou Jennifer Blanc, Kella Rhude, Amanda Seyfried, Michael Biehn. Jejím nejlepším kamarádem je spoluherec v trháku Transformers Shia LaBeouf.

»14. ZVÍŘECÍ LÁSKA
Miluje ZOO, a vodní parky. Doma má celkem 4 velké psy, 2 kočky a dokonce chová 2 ptáky a prase.

• Zdrojem pár informací je bývala stránka o Megan Fox. Megan-Fan.blog.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Irmik Irmik | Web | 28. června 2011 v 8:29 | Reagovat

parádní čtení ;), ale myslím, podle tooh co čtu, že si o sobě Megan dost myslí :D a to proč bývá srovnávána s Angie bude asi proto, nejen že jsou si podobné vzhledově, ale Megan je přesně ta rebelka, kterou kdysi byla Angelina, ale jak se tu píše, Angie se změnila a je z ní vzorná máma :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 - 2012 Daily Megan Fox
Layout by Vivi | daily-meganfox | your unlimited czech source for actress Megan Fox