Srpen 2011

Aslien is back

21. srpna 2011 v 22:44 | © Aslien |  Blog's Messages
15.7 - 29.7
Patnáct dní strávených s lidma, na které se jen tak nezapomíná. Jsou to prožité zážitky, nepochopitelné chování a názory. Zkoušení nových věcí a pár experimentů. Hlášky a pocity. Jakmile víte, že se máte rozloučit rozbuší se Vám srdce na pomyšlení, že ty lidi neuvidíte další rok. Některé kamarády máte ve Vašem městě, či okolí, ale další většinu stovky kilometrů od Vás. Na těhle patnáct dní se vždycky těším nejvíce, za celé prázdniny.

30.7 - 7.8
Cizí jazyky, cizí národnost, cizí lidé. Jiná měna, jiné zvyky. Takhle to bývá v zahraničí. Já letos navštívila Maďarskou zemi, kde absolutně neporozumíte jejich jazyku. Tento jazyk se sice podobá germánským kmenům, ale v žádném případě se s obyvateli této země nedorozumíte. Navštívili jsme Aquapark, a různé města. Také jsme se mnohokrát, hlavně večer chodili koupat k jezeru Balaton, jehož zvláští je hloubka. Stoupnete-li si snad do poloviny, pořád máte vodu možná pod pás. Hloubku je tam těžké najít, ale bylo tam krásně.

15.8 - 21.8
Taky určitě máte prarodiče, já v malé vesnici už jen babičku, odkud pochází můj otec. V této malé vesnici jsou, ale také lidé, kteří mají své kouzlo. Je snimi legrace, zkoušíme nové věci a také vymýšlíme samé bláznoviny. Městský život znají, ale vesnickému pobíhání a sice se chcete líbit, ale na tom tam nezáleží, záleží tam, jaký jste. Mám snima taky mnoho prožitého a jěště mít budu.

Dva dny zase pryč
Ano jěště budu dva dny u sestřenek, kterým je dvacet a přes dvacet v Ostravě, společně s mým bratrancem. To zase bude show.

Víkendové stanování
Také budu jěště stanovat okolo posledních dní prázdnin s kamarády z tábora, na zahradě kamarádky. Což bude mejdan, se vším všudy. Ty lidi opravdu miluju, společně s kamarádem jsme dva pořádní šoumeni a jak se všichni spojíme, jsme jako stroje na kraviny.

Ostatní dny prázdnin jsem strávila venku, stanováním, koupáním a jiných aktivit. Tyto prázdniny sice jěště nekončí, ale Aslien konečně našla cestu zpět ke svému blogu.

CHYBĚLI JSTE MI ♥

© 2011 - 2012 Daily Megan Fox
Layout by Vivi | daily-meganfox | your unlimited czech source for actress Megan Fox