Září 2011

Vogue Spain October 2011

30. září 2011 v 13:55 | © Aslien |  Videos
Přináším do světa vypuštěné video z Meganiného nového photoshootu. Toto video mi přijde docela hypnotické a mystériózní. Megan je tam pžasná. Fotografie přidám později

Megan Fox " Amica " Interview

28. září 2011 v 10:53 | © Aslien |  Interviews


S Megan Fox jsme se setkali ve studiu Chelsea v New Yorku. Přijela se svým manželem a hercem Brianem Austinem Greenem, který byl na setkání v televizním pořadu 90. léta Beverly Hills 90210. Jakmile Megan vstoupila do studia měla na sobě jen tenisky, tmavě šedé legíny a modré tričko s baseballovou čepicí, kterou měla potáhlou vepředu. Krátce a jemně se usmála, byla téměř k nepoznání. Později si sundala čepisi a studio vidělo konečně její dokonalou krásu. Není pochyb, že byla vybrána, jako tvář značky Armani na tak dlouhou dobu.

Amica: Co se děje s vaším tetováním Marilyn?
Megan: Dlouhou dobu jsem ho chtěla odstranit. Marylin je trochu záporná postava. Trpěla poruchami osobnosti a byla bipolární. Nechci získat tento druh negativní energie v mém životě. A kdo ví? Přemýšlím o odstranění některých dalších tetování, ale bolest odstranění laserem je hrozné.

Amica: A váš piercing? Během natáčení jsme si všimli, že tam máte malou věcičku.
Megan: Oh, tohle? Udělala jsem si to, když mi bylo 16, protože jsem byla fanoušek Britney Spears a ona měla opravdu cool piercing ve svém pupíku. Byl to jediný okamžit, kdy jsem se snažila někoho napodobit. Později se mi, ale zdálo, že piercing v pupíku je trochu více laciné, takže jsem si ho odstranila ve svých 20 letech.

Amica: Jste považována za sexuální symbol. Je to role Hollywoodské hvězdy, nebo je to přirozený sklon?
Megan: Nemohu ovládat nebo zabránit lidem, aby mi říkali, že jsem sexy. Podle mého názoru si myslím, že někteří lidé opravdu sexy jsou. Pomalu se doma ani nepohnu. Na obrazovce, se ale cítím, jako character, který je sexy.
Amica: Proč?
Megan: Je to velmi stresující záležitost. Jako charakter, žijete emoce jiné osoby, pak se vrátit domů a zpět do být sám sebou.

Amica: A vy budete momentálně hrát i v komediích?
Megan: Těší mě hrát v komediích. Myslím, že je to více uvolněnější, cítím jinou tmosféru kolem sebe. V komedii, se všichni hynou jen na zábavu.

Amica: Pokud budete mít v budoucnosti dceru a bude se chtít stát novou Hollywoodskou herečkou, budete s Brianem opravdu spokojeni?
Megan: Nebudu velmi šťastná, ale nebudu se snažit, aby jí v tom zabránili. Takže pokud to bude, co opravdu bude chtít, budu se snažit jí v tom pomáhat, být jejím průvodcem a poradit jí. Jen doufám, že bude mít silnou osobnost, aby v této profesi uspěla.

Diary 01

27. září 2011 v 20:38 | © Aslien |  Diary [ Aslien ]
Zdravím
Mé první Diary má premiéru. Dnes jsem neměla čas ani nic přidat, vrátila se mi jedna z nejlepších kamarádek mé takzvané party. Byla v Egyptě a hodně jsme se zase zasmály. Ve škole jsme byli v kině na Lidice, na které bych se už znovu asi nepodívala. Tyhle filmy o válce mě baví, ale tento film mě opravdu nejvíce dorazil, když zapálili tu vesnici a nechali tam psa, který byl mimochodem uvázaný. Potom jsme šli plavat, na dvě hodiny. Z naší aktivní třídy plavali dvě holky, já a moje kamarádka. Z druhé třídy plavaly všechny dívky. Aby jste se nedivili, my máme problém ve třídě sestavit dívčí pětičlenné družstvo. Já, která má skoro snad sto kilo plave a prostě se hýbe, holky které mají sotva čtyřicet sedí, jak přikované k paře. Mometálně sleduji seriály The Lying Game, tento seriál je naprosto úžasný, The Secret Cicrle v tomto příběhu se můžu ukousnout skvělostí. The Vampire Diaries a Grey'S Anatomy, tyto dva seriály sou napsané v dějinách skvělosti. Na Torrentu jsem si začala stahovat Supernatural. Musím říct, že jsem do seriálů opravdu blázen, a byla bych ráda, kdyby jste mi poradili nějaké seriáylo hldně nadpřirozenosti, kde je drama. Nebo také třeba nějaký příběh, odehrávající se okolo věku střední školy. Ale můžete poradit i jiné, budu jen ráda. Zítra určitě vše budu se snažit. Dodělat.
A


Than I will have the babies, I will have the millions

26. září 2011 v 18:42 | © Aslien |  News & Others
Megan Fox má žebříček hodnot nastaven zcela jasně. Nejprvě se chce stát úspěšnou milionářkou, až pak hodlá přívést na svět své první dítě. A Brian Green, Meganin manžel s ní neprosdleně souhlasí. Pro oba je prý nepředstavitelné, že by měli na svět přívést dítě, bez miliónů na jejich bankovních účtech. Navíc chtějí jen zajistit svým dětem skvělý život. " Chci mít děti, rozhodně chci mít děti, vždy jsem chtěla děti, je to ale ve správném načasování. Mám přesné číslo ve svých představách, jehož by měly dosáhnout finance na mém bankovním účtu, abych tak dokázala ochránit budoucnost svých dětí a to tak, aby děti nikdy nestrádaly. Až si tím budu jistá, pak budu mít děti." přiznala Megan.

Briana si vzala před rokem a stala se tak nevlastní matkou jeho devítiletému synovi Kassiovi. Také jsem na zahraničních stránkách objevila více informací o tohle rozhovoru. Brian nám objasnil Meganinu situaci - " Rozhodně děti ráda má, těší se až se stane matkou, ale nechce svým dětem zanechat bídu a chudobu. Vím, že bude skvělá máma, navíc každé dítě si přeje mít skvělou mámu a hlavně tak krásnou. Přece jenom ona i já víme, proč tolik na další děti nespěcháme, oba jsme v bohatých rodinách nevyrůstali. "

Style » 05 » Going to the Dentist (March 27, 2009)

25. září 2011 v 17:30 | © Aslien |  Style Update


Tílko: American Apparel
Legíny: Boutique To You
Brýle: Eyesave
Svetr: Scottdale Jean Co
Boty: Bluefly

Tento styl bude přidán na blogový web Daily-MeganFox-Style.blog.cz

Fox: I want be an archeologist

25. září 2011 v 13:30 | © Aslien |  News & Others
Už jako malá chtěla Megan být archeoložka. Tato kariéra se jí však nesplnila, ale stále po ní touží. Nikdy sice nevynikala intelektuálně, na vykopávkách v týmu odborníků se chce podílet. Ačkoliv hvězda filmu Transformers nemá čas strávit deset let nad tímto studiem a získat řádné vědomosti a také titul. " Kdybych měla štěstí, pak to co bych chtěla dělat je, že bych chtěla být archeoložkou. To chci dělat pořád. Je to nejlepší povolání, ale bohužel nemám čas vše dostudovat. Ale moc ráda bych při vykopávkách někomu stála za zády a byla k ruce. Myslím, že je to úžasné, je v tom tolik odpovědí. Nejraději bych pracovala na vykopávkách, kde by se prokázal styk starověkých kultur mimozemských civilizací.

Megan Fox gets Marilyn Monroe tattoo lasered off her ar

25. září 2011 v 10:48 | © Aslien |  News & Others
Nejkrásnější žena světa ukázala světu své pravé předloktí v roce 2011. Můžete vidět, že si Megan Fox nechává pomalu odstranit tetování Marilyn Monroe. Současná tvář Armaniho kolekce se rozhodla, že četná tetování nejsou již v souladu s její image.

Toto černé tetování bude potřebovat četné bolestivé záchvaty laseru, aby bylo tetování zcela pryč. Hvězda Transformers Megan Fox má osm nebo devět tetování na svém krásném těle, stejně tak jako si kdysi zdobil a kreslil na tělo sexy bomba blond idol Norma Jeane.


Pokud Vás zajímájí další Meganiny tetování můžete se podívat zde. Megan Fox se také vyjádřila k tomuto článku ohledně odstranění jejího tetování na pravém předloktí " Zpočátku jsem měla strach, později mě to, ale na nějakou dobu přešlo. Pravý strach přijde až přitom, když jste opravdu v místnosti, kde Vám to mají odstranit. Dalších pár dní máte trochu více citlivější ruku, ale vydržet se to dá. Nejlepší je, když jste doma tak hýčkaní, jako já. " Vyjádřila se nádherná Megan Fox.

Já docela vydržím dost, ale zrovna na laser nevím, jak bych si stím poradila. Mě se to tetování té Marilyn Monroe opravdu líbilo. Já osobně mám na levé lopatce jěštěrku, bez které bych si už tu lopatku asi nedokázala představit, to tetováním mám od svých třinácti let, které jsem chtěla anemusela doma ani moc dlouho přemlouvat, teď v pátnacti chci jít na další. Líbí se mi to.

Nový star Daily-MeganFox.blog.cz

24. září 2011 v 23:30 | © Aslien |  Blog's Messages
Rekonstrukce zcela dokončena. Má drahá Vivinka, je rozhodně skvělá. Akorát chybí pár věcí v galerii. Můžete si povšimnout nového designu, který je nádherný! Sice malý kousek není naklikávající, ale to nehraje žádnou roli. Je zde plno nových věcí, taky si můžete povšimnout druhého menu. Také chci sdělit affilates, že je úplně nový seznam. V Apply for Afilation, jsou komentáře vymazány. Můžete se tam znovu všichni zapisovat. Aslien bude zcela aktivní.


Taky něco nového přibylo. Snad se Vám tady bude líbit. Od zítřka se zde bude normálně blogovat. Články i obíhání, zavedla jsem také nový systém - Napíšeš mi komentář, napíšu i já tobě. Ať je to trohcu více spravedlivé. Také doufám, že se tomuhle blogu bude dařit, a chci říct jen, toto je tvůj nový štít Daily-MeganFox.

Version 0.1

24. září 2011 v 23:22 | © Aslien |  Past Layouts
By: © Vivi | 28.6.2011 - ??.?.2011| Megan Fox; Photoshoots 2009 | spokojenost: 100% | náhled


Komentář: Tento layout byl takový startovací, byl úžasný. Hrozně se mi líbí ty barvy, něco temného s nádechem sexy ženy.

Photo Of The Month » 01

24. září 2011 v 23:18 | Aslien
Photo of The Month | October| 2011
© 2011 - 2012 Daily Megan Fox
Layout by Vivi | daily-meganfox | your unlimited czech source for actress Megan Fox