Říjen 2011

Aslienino poslání na blog.cz skončilo.

16. října 2011 v 16:31 | © Aslien

Přátelé, přátelmi zůstanou.

Pamatuji si své začátky. Můj úplně první blog nebyl o nějakých zvířátkách, jako od většiny blogařů, byl o hře The Sims 2, v období, kdy The Sims vládlo světem. Moje " učitelka " Verynela mě naučila úplně začátky, přes ICQ, které už existovalo snad v době kamenné. Měla jsem dva blogy o The Sims, blog o Twilight Sáze. Také s mnohými věcmi mi pomohl můj bratranec, který byl známý, jako Radecek69, nebo také ManGaGa.

Jak šel čas, nastávaly různé etapy života. Jedna velká brána byla otevřena klíčem vypuštěným seriálem The Vampire Diaries, nastal můj blog Online-TVD, kde jsem našla svou drahou polovičku - VIVI. Vivi mi dokázala otevřít oči pro úplně všechno. Byla opravdu úžasná a pořád je! Udělala mi design, první pochybnost, když jsem ji neznala myslela jsem si, že design bude možná hrozný, ale naopak byl famózní! Stala jsem se jejím wardrobe a postupem času jsme byly, jako sestry. Online-TVD upadal, ale dávala se zpátky do pohybu. Poznala jsem skvělé holky z VD-Online - Damie a Eli, ty dvě jsem neskutečně a rychle si oblíbila. Vždycky jsem obdivovala Katty, a myslela jsem si, že její blog je, jako nějaký vrchní blog, potom jsem Katty poznala blíže a opravdu hodně jsem si ji oblíbila!

Dalším klíčem byla Romča a její blog o Grey's Anatmy - tento seriál jen zdůrazním, že je moje droga. S Romčou jsme si hodněkrát povídaly a psaly a já nevím, co dále všechno. Také jsem poznala Emmie a ostatní, které vypysovat už nebudu, protože bych se asi rozbrečela.

Neskutečně miluju herečku Megan Fox, která navždy bude u mě number 1! Také obdivuju herečky Saru Ramirez a Ninu Dobrev. Dále Victoriu Beckham a ostatní herce ze všech mých milovaných televel a seriálů či filmů. Blog.cz mi hodně dal, ale také vzal dost času. Byl součástí mého vývoje a růstu. Občas byl jako má zpovědnice, ale hledání o celebritách mě stále baví, jen už nechci dále ztrácet čas nad obíháním a trápením se nad návštěvnosti. Chci zamakat na sobě a svém okolí. Budou mě čekat příjmačky a různé testy. Chci to dotáhnout na můj devítiletý cíl - už devět let se chci stát lékařkou. Odstěhovat se do Ameriky, mít rodinu a úžasný život. Za nějaké tři, čtyři roky budu bydlet se svými přáteli a udělám si vysokou školu. Chci se do té doby naučit jěště španělsky a procestovat jižní a střední Ameriku. Vím, že vidím všechno moc růžově a měl by být čas sundat si ty růžové brýle, ale když to tak chci, bude to tak. Věřím si.

Před pár týdny jsem dovršila svých patnácti let. Budu pořád o víkendech pryč do rána a podobně, určitě nebudu mít čass na tohleto. Vím, že mě možná pár lidí odsoudí, ale je to tak. Blog. cz byl skvělý, ale hodně se změnil. Začalo tady být mnohem více ničitelů a nabourávačů. Chci se se všemi rozloučit a omluvit se jim. Možná se někdy objevím na blogu IS-F, ale možná ne. Stále budu sledovat mé oblíbené seriály TVD, GA, TSC, TLG a spoustu dalších. Také i telenovely. Mám Vás ráda, někteří mi ukázali, že jsou lepšími kamarády, než Ti se kterými se vídám denně ♥

Čeká na mě nový život, otevírá se mi nová etapa.

Budu vzpomínat, doufám, že i vy v dobrém.

S láskou, Aslien

Fan Fiction » Anatomy of War » 01. Přilet

4. října 2011 v 13:00 | © Aslien |  Anatomy of War
01. PŘÍLET
Když sedíte v kanceláři svého šéfa, můžete čekat buď povýšení, nebo naopak vyhazov. Nikdy si člověk není jistý, jak na tom u šéfa je, jaký má šéf o něm obrázek. Může z Vás udělat bohaté a povýšené lidi, nebo zase naopak úplně chudáky. V Kalifornii to takhle je. Jednou jste nahoře a než se nadějete, ohlizujete zem v těh nejhorších čtvrtích města. Můj pohovor s primářem chirurgie dopadl více než skvěle. Byla jsem povýšena, není ze mě jenom ten specialista, je ze mě ten specialista, který léčí vojáky, kteří prozměnu bojují za svou vlast. Přemýšlela jsem, proč se vůbec tu nabídku vzala, budu odloučena od jakéhokoliv osobního života, hromadné práce a žen. Muži jsou základem vojska, málokdy se stane, že ve vojenské armádě je žena. Svou práci nebudu dělat s netrpělivýi stážisty či doktory dívající se na sál přes galerii. Bude tam semnou pouze jedna anestezioložka Jannett. Do kufru jsem vhodila poslední kus věcí. Před domem na mě čekalo černé auto, s černými skly. Nastoupila jsem. Přijeli jsme na letiště, kde stála má matka i otec. Plno mužů v černé a také prezident národní bezpečnosti. Vystoupila jsem.

Megan Fox some scenes from Two and Half Men

3. října 2011 v 15:30 | © Aslien |  Videos
Ti, kdo mají rádi komediální seriál Dva a půl chlapa a také samozdřejmě Megan Fox můžou vidět pár scén, kde si Megan zahrála. Musím říct, že její dabing je snad nejhorší, co jsem, kdy u ní slyšela.

Teďkom jsem vybrala dvě scény v angličtině, tedy v originálním jazyce, hrozně se mi zamlouvá Meganina postava. Komu by taky ne.


Tato scéna je v němčině, kde mi to přijde nejlepší. Megan je tam i docela dobře nadabovaná.

Megan Fox lost the ring before the wedding

3. října 2011 v 13:00 | © Aslien |  News & Others
Megan Fox přiznala, že minulý rok slunečného léta před jejím velkým dnem, čili před svatbou ztratila její diamantový prsten, který jí věnoval nynejší manžel Brian Austin Green. Třicetišestiletý herec za dvoukaratový prsten utratil značně velkou sumu. Megan Fox se také svěřila " Ten prsten mě opravdu nadchnul, byl jako z nějakého filmu, byla jsem hodně nadšená, ikdyž vím, že pro slavné a bohaté herce a herečky je to tudíž nic. Ale pro mě nebyl důležitý jen prsten, pro mě byl důležitý hlavně dárce. Bylo mi líto jeho ztráty, dodnes nevím, kde může být. "
© 2011 - 2012 Daily Megan Fox
Layout by Vivi | daily-meganfox | your unlimited czech source for actress Megan Fox