Fan Fiction » Anatomy of War » 01. Přilet

4. října 2011 v 13:00 | © Aslien |  Anatomy of War
01. PŘÍLET
Když sedíte v kanceláři svého šéfa, můžete čekat buď povýšení, nebo naopak vyhazov. Nikdy si člověk není jistý, jak na tom u šéfa je, jaký má šéf o něm obrázek. Může z Vás udělat bohaté a povýšené lidi, nebo zase naopak úplně chudáky. V Kalifornii to takhle je. Jednou jste nahoře a než se nadějete, ohlizujete zem v těh nejhorších čtvrtích města. Můj pohovor s primářem chirurgie dopadl více než skvěle. Byla jsem povýšena, není ze mě jenom ten specialista, je ze mě ten specialista, který léčí vojáky, kteří prozměnu bojují za svou vlast. Přemýšlela jsem, proč se vůbec tu nabídku vzala, budu odloučena od jakéhokoliv osobního života, hromadné práce a žen. Muži jsou základem vojska, málokdy se stane, že ve vojenské armádě je žena. Svou práci nebudu dělat s netrpělivýi stážisty či doktory dívající se na sál přes galerii. Bude tam semnou pouze jedna anestezioložka Jannett. Do kufru jsem vhodila poslední kus věcí. Před domem na mě čekalo černé auto, s černými skly. Nastoupila jsem. Přijeli jsme na letiště, kde stála má matka i otec. Plno mužů v černé a také prezident národní bezpečnosti. Vystoupila jsem.
Vytáhli mi kufr a já jsem přikračovala letmo k matce. Matka mě objala a tiskla tak pevně, jako klíště. Do ucha mi pořád rvala větu A nechceš si to jěště rozmyslet? Máš čas, zlatíčko. Ale já vždy odkývla, že nechci. Svou matku mám ráda, ale práci možná mnohem více. Stanete-li se doktorem, připadáte lidem okolo jako bůh. Objala jsem svého otce a ten mě políbil na čelo. Matka plakala. Nejsem malá a o svém životě si rozhodnu sama, pomýšlela jsem si, ale bylo mi matky docela líto. Postavila jsem se před Scotta Eldonta - prezidenta národní bezpečnosti. Kývli jsme na sebe a vyrazila jsem směrem k vojenskému letadlu. Zamávala jsem matce i otci. Zavřeli se dveře letadla a já dostala pokyn, převléci se do maskáčových kalhot, bílého tílka, popřípadě obléci si vojenskou bundu, kdyby mi byla zima. Vlasy jsem si stáhla do copu a konečně se usadila.

Začala jsem přemýšlet, proč sem vůbec vyměnila práci z Kalifornie, kde jsem měla všechno, co jsem jen chtěla za práci v Iráku, kde je obrovská poušť, neuvěřitelných bojů. Americká armáda vojáků bojuje v Iráku za Americkou svobodu, do které neustále snažlivě zasahuje Irácká vláda. Irák chce, aby se v Americe začaly ženy zahalovat, aby se přerušilo křesťanství a zrušila většina zákonů. Irácký parlament také chce zavést mnoho svých muslimských pravidel, americké vládě tovšak nepřišlo po chuti, a proto se začalo válčit. Americká armáda chrání ženy a obyvatelstvo, Irácká armáda bojuje za znechucení žen. Irák se neustále snaží získat Americká území.Let trval přes čtyři hodiny, byl únavný. Doletěli jsme. Přistávací plocha byla poměrně velká. Na níž bylo mnoho stížaček, letadel. Zaparkované nějaké jeapy, a terenní vozy. Byla tam jedna obrovská ani ne budova, která směrovala elektroniku a získala pokyny. Sprchy byly vidět, že jsou venku. Byl tam jeden veliká stan, kde zřejmě se bude jíst. A také v něm byly malé stany vojáků.
Když jsem vystoupila, nikdo nikde. Po chvíli jsem viděla přicházet drobnou ženu, zřejmě Jannett.

Byla to malá brunetka s velkýma zelenýma očima. Měla štíhlou postavu a byla hezká. Hnědé vlasy měla zastřižené na krátko, které jí trochu ztlusčovaly obličej. Byla oblečená ve vojenských kalhotech, bílém tričku a měla na sobě také vojenskou bundu. Přivítala mě a lehce se usmála. Byla milá. Ukázala mi celé vojenské místo a také můj stan. Byl spojen s ošetřovnou, ve které byl další stan použiván jako operační sál. Ve stanu jsem měla postel, malou skříňku a malý stolek. Vybalila jsem si své armádní věci, ale také jsem měla pár svých. Šla jsem se podívat na ošetřovnu. Bylo tam docela vše potřebné a také to vypadalo, že je vše sterilizované. Jannett měla stan na druhé straně ošetřovny. Za mým stanem byl psací stůl a židle s počítačem. Právě přicházela Jannett. Přiblížila se ke mě a spustila " Mám Ti vše vysvětlit. " Řekla nesměle. Kývla jsem a začala " Támhle je operační sál, máte tam vše, co budete potřebovat, kdykoliv si budete myslet, že máte něčeho nedostatek, nebo něco chybí, musíte to ohlásit a přivezou to sem. Do počítače budete zapisovat všechny urázy a podrobnosti. Ve stanu už jste se zabydlela a támhle je můj. Je to docela od sebe, takže každá budeme mít své soukromí. V těhto skříňkách jsou gázy, injekční stříkačky a vše ostatní. Fonendoskop máte nový a vše je zařízené. Sprchy jsou venku, ta velká budova slouží k přijímání kontaktu a posílání zpráv. Potom je tady jídelna, kde vaří Bobby a Luisa, ti se starají o naše žaludky. Nikoho jiného kromě vojáků už tady nemáme, akorát jěště jednoho technika Pabla, kdybyho neměli jsou s technikou asi ztraceni. Nějaké otázky? " Dopověděla svůj dlouhý příběh.

" Fajn, kde jsou teď vojáci? " V táboru totiž nebyla snad ani hlava. " Asi uprostřed boje. Za chvíli přijede spoušť. " Odpověděla. " Jannett, můžeme si tykat? " Usmála jsem se a ona kývla. " Jěště něco si prosím, vždy když dovezou zraněného, nahlásíš mi jméno, věk, váhu a výšku. Rozumíš? Nemíním plýtvat čas Jannett. " Řekla jsem trochu povýšeně. Znovu přikývla. " Jěště se chci zeptat na jednu věc, proč odešel ten doktor přede mnou? " Když jsem se zeptala na tuhle otázku, vykulila oči a vyhrkla " Ehm, neřekl nám důvod. Musím odejít, mám jěště něco na práci. " A odtančila svou chůzi na svých drobných nožkách.

Vyšla jsem ven z velkého stanu a šla se podívat ven. Mezi stíhačky, letadla a terénní vozy. Byly tak obrovské jako by to ani nebylo možné. Bylo vidět, že pár vozů chybí a taky chybělo jedno letadlo. Čas ubíhal docela pomalu, když bylo něco po páté, začaly přijíždět vozy s řvoucími muži, auta přeletělo letadlo a začaly se otvírat palubní dveře. Z vozl vybíhali muži a začal zmatek. Přiběhla jsem a zařvala na Jannetty, která hned spozorněla. " Jannet seřaď lehká zranění a ty které dokážeš ošetřit, prostě ošetři, potom to ověřím. Prvně se postarám o ty horší. "

Někdo zavolal o pomoc. Přiběhla jsem ke skupině vojáku, kteří stáli a uklidňovali zraněného vojáka. Vypadal, že je docela na cucky. Sklonila jsem se rychle na kolena a ohla se ke zraněnému. Podívala jsem se rychle na oči a zeptala jsem se ho, jak se jmenuje. " Joshua " Odpověděl z posledních sil. " Fajn Joshuo, teď mě dobře poslouchej, přenesou Tě na ošetřovnu a tam Tě zase hodím do původní verze. " Rozkázala jsem, aby ho přenesli na nosítkách. Podívala jsem se a nikde už vážnější zranění nebylo, běžela jsem do stanu za Joshuou. " Teď budu potřebovat aspoň dva, kteří mi pomůžou. " Vybrala jsem si dva a ostatní se řadili k méně zraněným či vůbec neraněným. " Předpokládám, že jste nikdy nenahazovali rameno, takže ty se ho drž vzadu, ale musíš pevně a ty prozměnu mu drž nohy. " Uchopila jsem Joshuovu paži a silně zatáhla. Zakřičel bolestí, ale rameno bylo zpátky. Kývla jsem a zeptala se na jména. Jeden se jmenoval Bratt a druhý Wayett. " Fajn Bratte, tebe už potřebovat nebudu, prosím najdi Jannett. Wayette ty na dvě minuty pohlídej Joshuu. " Zaběhla jsem rychle pro obvazy, Jannett stále nikde. " Sakra, kde je. " Nikde nebyla, musela jsem kulku z jeho druhé paže vytáhnout bez anestézie, vím, že to bolelo, ale přežil to. " Panebože Jannett, kde jsi byla? " Byla jsem naštvaná, měla tady být hned. " Teď Jannett mu vodou obetři tvář a opatrně to, co půjde. Potom Ti Wayett pomůže přesunout ho jinam. "

Do stanu se mi hrnuli méně zranění. Byly to rozsekané rty a ruky. Pár škrábanců na vyčíštění, ale bylo to v pohodě. Joshua už byl docela ve své kůži akorát trval na tom, že chce do svého stanu a tak ho tam tedy odnesli. Jannett byla s ostatními vojáky v jídelně a mě ani nepřišlo, že už je večeře. Ani jsem neměla hlad, musela jsem napsat zprávu o zraněních. Dopisovala jsem poslední, když na ošetřovnu přišel další mladík, mohlo mu být tak kolem třiceti. Vstala jsem a posadil se na ošetřovací postel. Měl rozseklé čelo. " To jste si udělal teprve teď čas na to, že se necháte ošetřit? " Zeptala jsem se. " Ani bych sem nepřišel, ale musel jsem se na vás přijít podívat. " Odpověděl a usmál se. Oplatila jsem mu úsměv. Zašla jsem si pro šití a desinfekci. Ránu měl hlubokou asi půl centimetru a rozsáhlou kolem pěti centimetrů. Měla jsem to zašité docela rychle. Zalepila jsem mu to také bílou náplastí. " S autíčkama by nebyla, prosím? " Usmál se a mrknul. " Nechám Vám ji specialně přivést. " Přikávnul, natáhnul ruku a představil se. " Major William Lennox. " Zvedla jsem obočí a natáhla mu ruku také " Sylvia DeLarosa. " Probleknul hluboký pohled a potom jsem odvrátila ruku.

" Nepůjdeš se najíst se všema? " Nabídnul se. Kývla jsem, že ne " Nemůžu musm to dodělat a ani nemám hlad. " Odpověděla jsem a on se usmál a odešel. Sedla jsem zpátky k počítači a dodělala práci.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alyssa {M-C} Alyssa {M-C} | Web | 4. října 2011 v 13:49 | Reagovat

Zajímavé, povedlo se ti to :)

2 kyticka10 kyticka10 | Web | 4. října 2011 v 14:57 | Reagovat

Krásný blog a přímo dokonalý desss

3 Alyssa {M-C} Alyssa {M-C} | Web | 4. října 2011 v 15:36 | Reagovat

Děkuju :) ty máš taky nádherný lay a hlavně blog sám o sobě je úžasný)<3

4 Gabi Gabi | Web | 4. října 2011 v 17:38 | Reagovat

Ahoj ak chceš byť ešte stále SB zapíšeš sa mi do kontroly? http://nikii-lovepcd.blog.cz/1110/diary-kontrola-affiliates-naber#komentare

5 Lamia Le Morte Lamia Le Morte | Web | 4. října 2011 v 18:36 | Reagovat

já si to hnedka přečtu, jo? :D Ale až se naučím GEO :D

6 best-actresses best-actresses | Web | 4. října 2011 v 18:39 | Reagovat

Wow tvoje povídky miluju As, hlavně ty co jsi měla na online-tvd:) Tuhle podobnou povídku a ani nápad jsem nikde neviděla,takže si originální,jsem zvědavá určitě na dlaší díl,jaké dobrodužství v Iráku zažije :)

7 Natalia Natalia | Web | 4. října 2011 v 18:55 | Reagovat

Hezké . :))

8 Lucy Lucy | E-mail | Web | 5. října 2011 v 16:26 | Reagovat

Moc pěkně napsaný díl :)

9 Annie» daily-dakota.blog.cz Annie» daily-dakota.blog.cz | Web | 5. října 2011 v 18:16 | Reagovat

Začíná to moc hezky. Vážně máš talent. Jde vidět, že tenhle příběh bude mít hlavu a patu. Navíc, se mi líbí i to, že je lékařka.

10 Snooki from •LEONA-DAILY• *Affi Snooki from •LEONA-DAILY• *Affi | Web | 5. října 2011 v 19:06 | Reagovat

Ahoj, já se moc omlouvám, že si Tě jdu přidat do Affiliates až teť. Úplně mi to vypadlo, tak doufám, že se na mě nezlobíš.

11 glamour-vanessa glamour-vanessa | Web | 5. října 2011 v 23:01 | Reagovat

WOW, Neuveřitelný :) máš opravdu talent! jen tak dál.

12 Kwííka :) Kwííka :) | Web | 6. října 2011 v 14:48 | Reagovat

wow je to krásne :) máš talent :) mňa by také niečo nikdy nenapadlo :)

13 Destiny<3 Destiny<3 | Web | 6. října 2011 v 18:37 | Reagovat

Kdybych měla víc času než ted,protože ted mám málo,tak si to přečtu,ale jak už jsem psala: času je málo.;( Už se nemůžu dočkat až to začnu číst a slubuju ti,že si čas najdu!;) A jak tak koukám,tak samé pozitivní komentáře,takže už ted vím,že se mám na co těšit!;)

14 Dagi Dagi | Web | 6. října 2011 v 18:59 | Reagovat

momentálně jsem šíleně zaneprázdněná školou,ale určitě si tohle někdy přečtu :) třeba o víkendu

15 {Bebůš♥} {Bebůš♥} | Web | 7. října 2011 v 18:38 | Reagovat

mě padá huba :OOOO strašně krásně píšeš!:D:)

16 As. [Affs] <3 As. [Affs] <3 | Web | 7. října 2011 v 22:39 | Reagovat

úžasný :))

17 Vampire Girls >> píše Eli Vampire Girls >> píše Eli | Web | 8. října 2011 v 14:48 | Reagovat

Tyjo ! píšeš dokonale !! ♥

18 jenniferaniston-sk jenniferaniston-sk | Web | 9. října 2011 v 11:12 | Reagovat

moc pekné...teším sa na ďalší diel:)

19 ☆Miss.Lien★ ☆Miss.Lien★ | Web | 9. října 2011 v 18:05 | Reagovat

ahoj :) chci se zeptat..děláš layouty na přání? ;)

20 Ashley ~ affiliate Ashley ~ affiliate | Web | 9. října 2011 v 19:44 | Reagovat

ahoj affísku! na blogu mám velice důležitý článek, prosím aby jsis ho přečetl/A! :)

21 CuMelKaa CuMelKaa | Web | 14. října 2011 v 22:58 | Reagovat

Ahojky 19.10 oslaví  můj blog 4 roky od svého zalozeni, protze to vychazi spatne nejak v tydnu tak sem se rozhodla ze udelam oslavu uz ted takze za chvili se ume objevi narozeninova bleskovka tak se prosím stav budu moc ráda =)  oslava potrvá asi celý vékend =)

22 Adele » TaySwiftWeb Adele » TaySwiftWeb | Web | 15. října 2011 v 15:40 | Reagovat

Promiň za zkopírovaný komentář,ale na blogu je vyhodnocení kontroly Affs.Více inormací je zde : ↓↓↓↓

http://tayswiftweb.blog.cz/1110/vyhodnoceni-kontroly-affs-15-8-15-10-2011

23 Darela Darela | Web | 17. října 2011 v 2:03 | Reagovat

Tak tohle nemá chybu! Do děje se přímo vcucneš a když se blížíš ke konci chceš, aby to pokračovalo dál. Ale jelikož končíš s blogem tak asi nebude pravděpodobné že bys psala a zveřejnila další díl, takže se asi budu muset odnaučit ty přečtené řádky ab\ych se zbytečně netěšila na další díl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 - 2012 Daily Megan Fox
Layout by Vivi | daily-meganfox | your unlimited czech source for actress Megan Fox