About Myself Aslien

Aslien

14. září 2011 v 11:35 | © Aslien

+ 15
Mé pravé jméno zveřejním později. Nedávno jsem oslavila své patnácté narozeniny. Miluji hokej, na hokej mě otec začínal brávat už jako malou. Tento sport je věc, u kerého bych dokázala sedět v jednom kuse. Jsem jeh osprávný fanoušek a každý gól a různý úspěch prožívám se všemi těmi pány, tkeří hokej neodolatelně zbožňují.

Jsem seriálový a telenovelský blázen. Ze seriálu mám nejraději Grey's Anatomy, The Vampire Diaries, Lost, O.C , THe Desperate Houseviwes, Reba, Glee, The Secret Cicrle, Teen Wolf. Z telenovel je to Má tlustá Valentýna, Divoký anděl a mnoho dalších. Filmy jso mým chvilkovým dojetím například Tranformers sága, Fast and Farious, I am number Four a různé filmy ze středních škol. Také mám ráda komedie. Mou nejoblíbenější herečkou je jednoznačně Megan Fox, Nina Dobrev, Sara Ramirez a také, ikdyž herečkou moc není tak mám hodně ráda Victoriu Beckham.

Mám slabost pro náučnice a různé doplňky - například sluneční brýle jsou mým prokletím. Miluju dlouhé oční řasy.

Neskutečně ráda píšu mé povídky, do kterých se vždycky tak vžiju a promýšlím si to, jako by se to opravdu stalo. V budoucnosti se chci přestěhovat do Ameriky, žít svůj devítiletý sen - stát se doktorkou, především asi kardiochirurgem nebo neurochirurgem. Mít krásnou rodinu. Docela mě láká zahrát si i v nějakém seriálu, ale to bude nějaká chvilková slabost, doktořina je mým posláním. Miluju Jeapy, závodní auta a motorky.
 
 

Reklama
© 2011 - 2012 Daily Megan Fox
Layout by Vivi | daily-meganfox | your unlimited czech source for actress Megan Fox