Anatomy of War

Fan Fiction » Anatomy of War » 01. Přilet

4. října 2011 v 13:00 | © Aslien
01. PŘÍLET
Když sedíte v kanceláři svého šéfa, můžete čekat buď povýšení, nebo naopak vyhazov. Nikdy si člověk není jistý, jak na tom u šéfa je, jaký má šéf o něm obrázek. Může z Vás udělat bohaté a povýšené lidi, nebo zase naopak úplně chudáky. V Kalifornii to takhle je. Jednou jste nahoře a než se nadějete, ohlizujete zem v těh nejhorších čtvrtích města. Můj pohovor s primářem chirurgie dopadl více než skvěle. Byla jsem povýšena, není ze mě jenom ten specialista, je ze mě ten specialista, který léčí vojáky, kteří prozměnu bojují za svou vlast. Přemýšlela jsem, proč se vůbec tu nabídku vzala, budu odloučena od jakéhokoliv osobního života, hromadné práce a žen. Muži jsou základem vojska, málokdy se stane, že ve vojenské armádě je žena. Svou práci nebudu dělat s netrpělivýi stážisty či doktory dívající se na sál přes galerii. Bude tam semnou pouze jedna anestezioložka Jannett. Do kufru jsem vhodila poslední kus věcí. Před domem na mě čekalo černé auto, s černými skly. Nastoupila jsem. Přijeli jsme na letiště, kde stála má matka i otec. Plno mužů v černé a také prezident národní bezpečnosti. Vystoupila jsem.

Anatomy of War

14. září 2011 v 20:11 | © Aslien
Název: Anatomy of War
Autor: Aslien
Hlavní postava: Sylvia Samatha DeLaRosa
Odehrávající se děj: Irák, Kalifornie, Washington D.C

Sylvia Samatha DeLaRosa narozena v Houstonu v Texasu. Své dětství strávila, ale v Palm Springs v Kalifornii. Sylvia Samatha je specializovaná na zlomeniny a kosti.

Děj: Sylvia Samatha DeLaRosa dostane nabídku, dělat lékařku v Iráku, pro americké vojáky, kteří bojují pro svobodu země. Různé boje, války, ale také legrace s americkými vojáky, kde Sylvia Samatha bude experimentovat s láskou, která nebude jen tak lehce zvladatelná a bez komplikací. Také se objeví pár překážek, jak v kariéře, tak v osobním životě. Vojáci v Iráku zažijí velkou válku, a proto Sylvia bude muset několikrát operovat v boji, dokonce zbraněmi chránit i své přátelé.
 
 

Reklama
© 2011 - 2012 Daily Megan Fox
Layout by Vivi | daily-meganfox | your unlimited czech source for actress Megan Fox