Blog's Messages

Back? Sure ;)

14. května 2012 v 16:29 | Aslien & NanXoXo
Wohoo, blog je zpátky :)
Ano, přesně tak :) Nevrací se jenom Aslien,ale i její nová spoluadminka NanXoXo ;) Nan před pár dny narazila na daily-meganfox a přišlo jí líto, že takový skvělý blog skončil a tak tedy napsala Aslien na IS-F a tak se sem dostala na pomoc As s blogem :D
Zde je pár vět od Aslien a NanXoXo :
• Aslien :
Tady je stará známá Aslien, která vám sděluje, že se sem vrací, ale jenom na tennejmenší úvazek asi tak čtvrteční. Možná se časem zlepším a budu tady i déle. Prozatím jsem na blogu ISF a pak mám i další, který jěště upravuju. Takže doufám, že si s novou adminkou budete rozumnět a ne že mě ukamenujete. As
• NanXoXo :
Houhou :D, zde je pro některé možná neznámá osoba a pro některé už trochu známnější človíček :D Aslien byla tak hodná,že mě vzala sem na blog jako spoluadminkua já jsem za to hrozně vděčná :)♥ Můžete mě znát z blogu o Miley Cyrus a doufám,že si spolu budeme rozumět a jak tak koukám na naše affiliates tak v ních máme samé kvalitní a úžasné blogy :) Tak snad vám budu přinášet ty nenjovější informace o Megan a budete sem chodit rádi :) Nanuš :D
Pokud chcete zůstat affiliates, napiště do komentářů :)

Nový star Daily-MeganFox.blog.cz

24. září 2011 v 23:30 | © Aslien
Rekonstrukce zcela dokončena. Má drahá Vivinka, je rozhodně skvělá. Akorát chybí pár věcí v galerii. Můžete si povšimnout nového designu, který je nádherný! Sice malý kousek není naklikávající, ale to nehraje žádnou roli. Je zde plno nových věcí, taky si můžete povšimnout druhého menu. Také chci sdělit affilates, že je úplně nový seznam. V Apply for Afilation, jsou komentáře vymazány. Můžete se tam znovu všichni zapisovat. Aslien bude zcela aktivní.


Taky něco nového přibylo. Snad se Vám tady bude líbit. Od zítřka se zde bude normálně blogovat. Články i obíhání, zavedla jsem také nový systém - Napíšeš mi komentář, napíšu i já tobě. Ať je to trohcu více spravedlivé. Také doufám, že se tomuhle blogu bude dařit, a chci říct jen, toto je tvůj nový štít Daily-MeganFox.

Pro hokej se narodili, pro hokej také zemřeli.

7. září 2011 v 22:26 | © Aslien

Přesně tak, všichni vědí o tragické nehodě, která se stala dnes. Já osobně snad hokejem žiju, miluju HL i KHL. Prožívám každý moment. Je radost vidět, jak se bojuje u branky, skóruje Váš oblíbený tým a celá aréna vstává a pokřikuje radostně. Je radost vidět, jak se hráči radují. Letošní NHL snáma prožili i Karel Rachmůnek, Josef Vašiček a Jan Marek. Ze slovenska i Palo Dimitra. Dnes však, nastal čas, kdy už se snáma o radostné zážitky nepodělí tito čtyři výborní hráči. Popravdě tato zpráva mě dosti ranila. Také jsem upustila pár slz, jako správný fanoušek. Můžete mě odsoudit kolik chcete, že to tady píšu, ale nejsem jedna z těh, která to píše jen z frajeřiny, jsem jedna z těh, kteří hokej opravdu milují. Lituji opravdu rodiny hráčů - například ženu Karla Rachmůnka, který má dvě děti a nedávno oslavil své narozeniny. Jana Marka, kterému se před skoro dvěma měsíci narodilo dítě a hrozně si přál být snima. Chtěl také s touto kariérou za KHL v Rusku skončil a hrozně ho mrzelo, že své dítě viděl jen pár sní a těšil se domů, momentálně si snimi jen volal a psal. Dnes už se domů nepodívá. Josef Vašíček, má také malé dítě. Palo Dymitra hráč Slovenska, nejlepší hráč na Slovensku, měl také rodinu, kterou miloval. Rachmůnek patřil mezi čtveřici mých nejlepších - Eliáš, Michálkovci a Rachmůnek. Dnes už pouze Eliáš a Michálkovci, Rachmůnek však vždy zůstane v mé hlavě a celém těle. Nikdy nezapomenu na jeho góly, hlavně na vítězný gól na NHL 2010, kde získal přezdíku Rachna Kachna. Marek se dočkal svého šefování týmu v Rusku. Pořád tomu nemůžu uvěřit. Také je mi líto všech ruských i švédských, francouzkých, německých i ostatních hráčů KHL za Jaroslave. Dnes vymřel Jaroslavský tým KHL. Tak samo, jako část týmu českého národa v NHL a slovenský kapitán v NHL.

R.I.P HOŠI ♥


EDIT: Jako správný fanoušek, jsem zapálila svíčku. Dala si více než minutu ticha a připomněla si jejich správné a šťastné chcvíle. Upustila slzu a zavěsila na několik dní obrovkou vlajku České Republiky na balkón.

Aslien is back

21. srpna 2011 v 22:44 | © Aslien
15.7 - 29.7
Patnáct dní strávených s lidma, na které se jen tak nezapomíná. Jsou to prožité zážitky, nepochopitelné chování a názory. Zkoušení nových věcí a pár experimentů. Hlášky a pocity. Jakmile víte, že se máte rozloučit rozbuší se Vám srdce na pomyšlení, že ty lidi neuvidíte další rok. Některé kamarády máte ve Vašem městě, či okolí, ale další většinu stovky kilometrů od Vás. Na těhle patnáct dní se vždycky těším nejvíce, za celé prázdniny.

30.7 - 7.8
Cizí jazyky, cizí národnost, cizí lidé. Jiná měna, jiné zvyky. Takhle to bývá v zahraničí. Já letos navštívila Maďarskou zemi, kde absolutně neporozumíte jejich jazyku. Tento jazyk se sice podobá germánským kmenům, ale v žádném případě se s obyvateli této země nedorozumíte. Navštívili jsme Aquapark, a různé města. Také jsme se mnohokrát, hlavně večer chodili koupat k jezeru Balaton, jehož zvláští je hloubka. Stoupnete-li si snad do poloviny, pořád máte vodu možná pod pás. Hloubku je tam těžké najít, ale bylo tam krásně.

15.8 - 21.8
Taky určitě máte prarodiče, já v malé vesnici už jen babičku, odkud pochází můj otec. V této malé vesnici jsou, ale také lidé, kteří mají své kouzlo. Je snimi legrace, zkoušíme nové věci a také vymýšlíme samé bláznoviny. Městský život znají, ale vesnickému pobíhání a sice se chcete líbit, ale na tom tam nezáleží, záleží tam, jaký jste. Mám snima taky mnoho prožitého a jěště mít budu.

Dva dny zase pryč
Ano jěště budu dva dny u sestřenek, kterým je dvacet a přes dvacet v Ostravě, společně s mým bratrancem. To zase bude show.

Víkendové stanování
Také budu jěště stanovat okolo posledních dní prázdnin s kamarády z tábora, na zahradě kamarádky. Což bude mejdan, se vším všudy. Ty lidi opravdu miluju, společně s kamarádem jsme dva pořádní šoumeni a jak se všichni spojíme, jsme jako stroje na kraviny.

Ostatní dny prázdnin jsem strávila venku, stanováním, koupáním a jiných aktivit. Tyto prázdniny sice jěště nekončí, ale Aslien konečně našla cestu zpět ke svému blogu.

CHYBĚLI JSTE MI ♥

 
 

Reklama
© 2011 - 2012 Daily Megan Fox
Layout by Vivi | daily-meganfox | your unlimited czech source for actress Megan Fox