News & Others

Megan Fox lost the ring before the wedding

3. října 2011 v 13:00 | © Aslien
Megan Fox přiznala, že minulý rok slunečného léta před jejím velkým dnem, čili před svatbou ztratila její diamantový prsten, který jí věnoval nynejší manžel Brian Austin Green. Třicetišestiletý herec za dvoukaratový prsten utratil značně velkou sumu. Megan Fox se také svěřila " Ten prsten mě opravdu nadchnul, byl jako z nějakého filmu, byla jsem hodně nadšená, ikdyž vím, že pro slavné a bohaté herce a herečky je to tudíž nic. Ale pro mě nebyl důležitý jen prsten, pro mě byl důležitý hlavně dárce. Bylo mi líto jeho ztráty, dodnes nevím, kde může být. "

Than I will have the babies, I will have the millions

26. září 2011 v 18:42 | © Aslien
Megan Fox má žebříček hodnot nastaven zcela jasně. Nejprvě se chce stát úspěšnou milionářkou, až pak hodlá přívést na svět své první dítě. A Brian Green, Meganin manžel s ní neprosdleně souhlasí. Pro oba je prý nepředstavitelné, že by měli na svět přívést dítě, bez miliónů na jejich bankovních účtech. Navíc chtějí jen zajistit svým dětem skvělý život. " Chci mít děti, rozhodně chci mít děti, vždy jsem chtěla děti, je to ale ve správném načasování. Mám přesné číslo ve svých představách, jehož by měly dosáhnout finance na mém bankovním účtu, abych tak dokázala ochránit budoucnost svých dětí a to tak, aby děti nikdy nestrádaly. Až si tím budu jistá, pak budu mít děti." přiznala Megan.

Briana si vzala před rokem a stala se tak nevlastní matkou jeho devítiletému synovi Kassiovi. Také jsem na zahraničních stránkách objevila více informací o tohle rozhovoru. Brian nám objasnil Meganinu situaci - " Rozhodně děti ráda má, těší se až se stane matkou, ale nechce svým dětem zanechat bídu a chudobu. Vím, že bude skvělá máma, navíc každé dítě si přeje mít skvělou mámu a hlavně tak krásnou. Přece jenom ona i já víme, proč tolik na další děti nespěcháme, oba jsme v bohatých rodinách nevyrůstali. "

Fox: I want be an archeologist

25. září 2011 v 13:30 | © Aslien
Už jako malá chtěla Megan být archeoložka. Tato kariéra se jí však nesplnila, ale stále po ní touží. Nikdy sice nevynikala intelektuálně, na vykopávkách v týmu odborníků se chce podílet. Ačkoliv hvězda filmu Transformers nemá čas strávit deset let nad tímto studiem a získat řádné vědomosti a také titul. " Kdybych měla štěstí, pak to co bych chtěla dělat je, že bych chtěla být archeoložkou. To chci dělat pořád. Je to nejlepší povolání, ale bohužel nemám čas vše dostudovat. Ale moc ráda bych při vykopávkách někomu stála za zády a byla k ruce. Myslím, že je to úžasné, je v tom tolik odpovědí. Nejraději bych pracovala na vykopávkách, kde by se prokázal styk starověkých kultur mimozemských civilizací.

Megan Fox gets Marilyn Monroe tattoo lasered off her ar

25. září 2011 v 10:48 | © Aslien
Nejkrásnější žena světa ukázala světu své pravé předloktí v roce 2011. Můžete vidět, že si Megan Fox nechává pomalu odstranit tetování Marilyn Monroe. Současná tvář Armaniho kolekce se rozhodla, že četná tetování nejsou již v souladu s její image.

Toto černé tetování bude potřebovat četné bolestivé záchvaty laseru, aby bylo tetování zcela pryč. Hvězda Transformers Megan Fox má osm nebo devět tetování na svém krásném těle, stejně tak jako si kdysi zdobil a kreslil na tělo sexy bomba blond idol Norma Jeane.


Pokud Vás zajímájí další Meganiny tetování můžete se podívat zde. Megan Fox se také vyjádřila k tomuto článku ohledně odstranění jejího tetování na pravém předloktí " Zpočátku jsem měla strach, později mě to, ale na nějakou dobu přešlo. Pravý strach přijde až přitom, když jste opravdu v místnosti, kde Vám to mají odstranit. Dalších pár dní máte trochu více citlivější ruku, ale vydržet se to dá. Nejlepší je, když jste doma tak hýčkaní, jako já. " Vyjádřila se nádherná Megan Fox.

Já docela vydržím dost, ale zrovna na laser nevím, jak bych si stím poradila. Mě se to tetování té Marilyn Monroe opravdu líbilo. Já osobně mám na levé lopatce jěštěrku, bez které bych si už tu lopatku asi nedokázala představit, to tetováním mám od svých třinácti let, které jsem chtěla anemusela doma ani moc dlouho přemlouvat, teď v pátnacti chci jít na další. Líbí se mi to.

Fans aren't satisfy with Transformers 3

6. července 2011 v 19:00 | © Aslien
Do světa bylo vypuštěno prohlášení, že fanoušci nejsou spokojeni s hereckým obsazením Witwickyho přítelkyně. Byli nespokojeni s tím, že Mikaela se neukázala na place, ale místo toho se tam objevila modelka Rosie Huntington Whiteley. Fanoušci stále a neprodleně čekali až se na place objeví Megan Fox, jako ta láska Sama Witwickyho. Bohužel se, ale na place neukázala a zkalmání fanoušci bylo jistě zřetelné. Fanoušci si zezačátku mysleli, že je to nějaký vtip, však se, ale ukázáalo, že nebyl. Shia LaBeouf z toho byl také zklamán, že po jeho boku nemůže hrát jeho nejlepší kamarádka, ale věděl, že modelka je modelka, ale Rosie také odehrála roli jak měla.

Megan také řekla pár slov pro zkalmané fanoušky
Megan Fox: Nezoufejte, tohle nebylo moje rozhodnutí, kdybych mohla v Transformers 3 bych si určitě zahrála, ale takhle se rozhodl Michael Bay a bylo to jen na něm. Film jsem viděla a byl perfektní, ale tak nějak jsem čekala až se tam objevím, protože tento film vyvrcholil mou kariéru, ale nestalo se. Po ukončení filmu mi bylo trochu líto, že jsem si tam nezahrála, ale Rosie je sice modelka, ale odvedla kus práce, jsem trošku naštvaná na Baye, že si to nerozmyslel, ale narodila jsem se tak jak mi zobák narostl, smůla. Už jen díky těm fanouškům, kteří mě podporují, bych si tam ráda zahrála.

Shia LaBeouf admits romance with Megan Fox

1. července 2011 v 19:33 | © Aslien
Ipřes všechny ikolnosti hvězdy Transformers Megan Fox a Shia LaBeouf spolu měli románek. Shia LaBeouf přiznal tuto menší novinku časopisu Details, kde se vyspovídal o svých přítelkyních. Mezi ním a Megan Fox to pořádně jiskřilo a také jsou fanoušci zvědaví, jestli ikdyž Megan Fox vystřídala v třetím díle Transformers Rosie Huntington Whiteley, bude mít Shia románek i sní. Jsou shody i neshody ohledně tohoto románku. Megan Fox je ale zamilovaná až po uši do svého manžela Briana Austina Greena a Shia LaBeouf do své nové přítelkyně Karylon Pho, nic ale vypustit nemůže, zda se románek mezi těmito hvězdami jěště nějak neobnoví.

Obě hvězdy se vyjádřili k tomuto přiznání
Megan Fox: Něco málo jsme spolu měli, připouštím, že to mezi námi opravdu jiskřilo, ale užili jsme si to spolu, napříč tomu, že jsme se rozešli kvůli pár neshodám se z nás stali nejlepší přátelé, tento románek bych neopakovala, protože bych nechtěla pokazit naše skvělé přátelství. Shia je můj nejlepší kamarád a zároveň můj oblíbený herec.

Shia LaBeouf: Megan je úžasná, naše přátelství je úžasné. Náš románek byl skvělý, ale myslím, že to nebylo ono. Spíše když jsme nejlepší přátelé, až teď to dostalo nádech. Rozumíme si a už bych jí za žádná kamarádka ji nenahradí. Mrzí mě, že nehrála po mém boku i v Transformers trojce, ale Rosie je také skvělá herečka, ale myslím si, že více jí jde modeling. Myslím, že fanoušci by raději na place více viděli Megan, ale tohle bylo jen na Bayovi.

Megan Fox has teamed up with WildAid

28. června 2011 v 14:18 | © Aslien
Megan Fox se spojila s WildAid. Společností, která chránila vodní živočichy. Megan Fox společně s kolegy Leordem Di Capriem, Scarlett Johannson, KeShou se spojili s obranou přírodních zdrojů a humánní společnosti Spojených Státu, společnost také upozorňuje na životy slábnoucích žraloků v celém světě. Tato čtveřice byla zavolána na zasedání, proti prodávání žraločích ploutví, tento prodej je nejčastější smrt žraloků. " Mezinádorní únie pro ochramu přírody dospěla k závěru, že jedné třetině druhů žraloka hrozí vyhynutí, a proto se o tomto pojednávání bude jěště dále spekulovat. " Uvedli členové kongresu.

Interview: Jaký je Váš vztah, či důvod k tomuto pojednávání, a vůbec jaký účel ?
Fox: " Možná nejsem úplně ekologicky založena, ale vím, co je správné a co ne. Lidé nevymírají, tak jako živočichové, mnoho druhů, jakéhokliv krásného zvířete vymřelo. Žraloci jsou nenahraditelní, jsou to docela pěkná zvířata, ikdyž jsou nebezpeční, ale nebezpeční jsou přece i lidé. Navíc mám ráda nebezpečí a jednou bych si na něj chtěla šáhnout, ale prvně musíme dokázat, to protoco tady jsme. "


Di Caprio dále uvedl: " I přes pokusy o regulaci rybolovu, nelidské praktiky ploutí stále pokračuje, stejně jako nezákonné držení žraloků z mořských rezervacích a výsotné vody. "

Megan and Brian to renew wedding vows

27. června 2011 v 15:37 | © Aslien

Megan Fox a Brian Austen Green chtějí obnovit svůj manželský slib. Fox a Green si naplánovali oslavit své první výročí svatby tím, že obnoví svůj manželský slib.

Herečka Transformers a její manžel obnovili svůj slib na Havaji, na přesném místě, kde se spolu minulý rok vzali. Navzájem tak potvrdili svůj závazek.


Před cestou Megan podala zprávu E! novinám
" Brian je citlivý a velice emotivní. Jsem spíše jako jeho rakovina, co ho pomalu ničí, ale nejdu vyléčit. Umí mluvit o pocitech i o vztazích. Sice doma nikdy nepláče, narozdíl odemně, když se na něco koukám, ale pláč převezmu za něj, ihned po obnovení našeho svazku. "


Fotografie z jejich svatby, která se konala minulý rok - Fotografie

Spielberg demanded Megan be fired from Transformers

26. června 2011 v 11:13 | © Aslien
Megan Fox vypustila ze svých úst urážku na režiséra Michaela Baye při natáčení trháku Transformers. Přirovnávala režiséra Michaela Baye k Hitlerovi. Když tuto nepěknou poznámku uslyšel Spielberg, žádal, aby Megan Fox byla vyhozena z role Mikaely Banes a celého Transformers. Prohlásil " Znali jsme Hitlerův režim, co slíbil, to udělal. "

Ikdyž Bay prohlásil, že se touto poznámkou neurazil, poslouchal na slovo Spielberga, který byl výkonným producentem filmu. Poté byla nahrazena modelkou Victoií Secret.
 
 

Reklama
© 2011 - 2012 Daily Megan Fox
Layout by Vivi | daily-meganfox | your unlimited czech source for actress Megan Fox